2010/11/01: De herfst is in aantocht: bladkorven nodig?

Graag informeren we u over het gemeentelijke bladkorvenbeleid. In onze wijk is voor dit najaar één bladkorf voorzien, zijnde in de Sweelinckstraat. Verder worden er - in de nabijheid van onze wijk - een korf geplaatst op de hoek van de Lisztstraat/Karel de Grotestraat evenals op de hoek van de Broeksittarderweg/A. Schaepkensstraat.

Wilt u toch een bladkorf?
Dat kan, maar alleen als in uw omgeving grote en of veel gemeentelijke bomen staan. Dit aangezien er in totaal 30 korven over de hele gemeente te verdelen zijn. Bewoners van een hele straat/buurt kunnen via een ondertekende petitie een verzoek indienen. Ook het wijkplatform kan daarin een rol vervullen. Individuele verzoeken worden niet in behandeling genomen.

Een petitie/verzoek van bewoners c.q. platform kan tot 19 november 2010 gestuurd worden naar:
Gemeente Sittard-Geleen
Team Planning en Coördinatie
t.a.v. de Buurtcoördinatoren
Postbus 18
6130 AA Sittard

Mocht u samen met de bewoners in uw straat een bladkorf willen aanvragen, informeer ons dan
via ons e-mailadres of telefonisch via 06 53 98 47 45.

Let op!
Als er afval of groen uit uw eigen tuin in de bladkorven wordt gedumpt, heeft dat tot gevolg dat het volgend jaar onze wijk niet meer in aanmerking komt voor bladkorven!! Let dus aub mee op, signaleer duidelijk en voorkom illegaal gebruik!!