Zondag 2 oktober 2011: straat– en kindermarkt Bachstraat

Op zondag 2 oktober 2011 organiseert voetbalvereniging Almania samen met St. Wijkplatform Vrangendael een straatmarkt in de Bachstraat van 11u tot 18u. De straat wordt deze dag omgetoverd tot een heuse markstraat met koopjes voor jong en oud. Via reclameactiviteiten wordt er zoveel mogelijk aandacht aan besteed, zodat onze wijk deze dag in het zonnetje komt te staan.

Om de markt van een extra impuls te voorzien, organiseert ons wijkplatform op deze dag een kindermarkt die aansluit aan deze markt. Dus ieder kind dat zijn of haar oude spulletjes wil verkopen en zodoende wat extra zakgeld wil verdienen, is van harte welkom!! De kinderen kunnen geheel gratis staan en kinderen van omliggende wijken zijn natuurlijk ook van harte welkom!! Let wel op, want vol=vol!!

U kunt zich aanmelden via e-mail: astrid@verblakt.com of wijkplatformvrangendael@gmail.com.
We hopen op een zonnige dag, zodat het voor de bezoekers én deelnemers een geslaagde dag wordt en dat tevens deze straatmarkt wellicht voor onze wijk een jaarlijks terugkerend evenement wordt...

Een gezellig dagje uit voor het hele gezin met een diversiteit aan stands en vertier!!

Voor verdere inlichtingen straatmarkt: tel. 06 20 42 14 54.