Jolanda Guyt nu definitief bestuurslid en aspirant-bestuurslid af

Sinds 16 juni jl. is Jolanda Guyt gestart als aspirant-bestuurslid.

Deze week heeft ze besloten dat ze graag definitief lid van ons bestuur wil zijn. Wat een geweldig nieuws!! We zijn weer een betrokken, gedreven, hartelijk, capabel, attent bestuurslid rijker!! Nogmaals van harte welkom, Jolanda!!

Ze heeft haar schouders al gezet onder een aantal verbeteringen en initiatieven in onze wijk en we waren al zo ontzettend blij met haar aantreden als aspirant-bestuurslid. Deze vaste versterking in ons bestuur is alleen maar een kersje op de bekende slagroomtaart!!

Op de voortzetting van een al ontzettend fijne samenwerking tot nu toe gedurende de afgelopen maanden!! Het zijn zegge en schrijve op de kop af slechts 4 maanden, maar het voelt zo vertrouwd alsof ze/je al jaren deel uitmaakt van ons bestuur/team!!

Nogmaals van harte welkom, Jolanda!!